WITAJ NA STRONIE CENTRUM NAUKOWEGO

Centrum Naukowe to prężnie rozwijająca się instytucja, która powstała z inicjatywy pasjonatów nauki, rozwoju i postępu techniczno-cywilizacyjnego. W naszym zespole pracują eksperci z wielu dziedzin – od medycyny i techniki inżynieryjnej, aż po znawców mediów, osobistych trenerów oraz psychologów. Pomysł na stworzenie instytucji, która w jednym miejscu zrzeszałaby aż tylu znawców z wielu branży, powstał kilka lat temu.

Choć na początku nie było to łatwym zadaniem, dzisiaj możemy poszczycić się ciekawymi projektami, które pomagają zwykłym ludziom w ich codziennym życiu oraz nauce. Cały czas wierzymy, że razem tworzymy przyszłość, dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą działalnością.

W naszym Centrum Naukowym swoje miejsce znajdzie każda osoba, która pragnie poprawić swoje kompetencje z zakresu języków obcych i technik neurolingwistycznych, chce znaleźć w sobie pokłady kreatywności, marzy o tym, aby wreszcie zmienić swoje życie oraz wykorzystać możliwości, jakie każdego dnia oferuje dynamicznie zmieniający się świat. Z nami również Ty odnajdziesz swoją własną ścieżkę rozwoju!

MISJA CENTRUM NAUKOWEGO

Nasze oddolne inicjatywy niejednokrotnie przeradzały się w duże, międzynarodowe projekty o globalnym zasięgu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rozwój w dużej mierze zależy od nas samych, dlatego w Centrum Naukowym wspieramy i motywujemy do szeroko pojętego postępu psychospołecznego. Specjaliści, którzy z nami współpracują, cały czas trzymają rękę na pulsie, wskazując sprawdzone sposoby samorealizacji.

Nasza instytucja współpracuje z wieloma jednostkami edukacyjnymi, instytutami oraz specjalistami w dziedzinie health&beauty, którzy zajmują się zarówno podnoszeniem kwalifikacji, jak i poprawą jakości i komfortu życia podopiecznych centrum. Nasza jednostka dzieli się na poszczególne działy, zajmujące się lingwistyką stosowaną, psychologią poznawczą, neuropsychologią, biotechnologią, dietetyką i kosmetologią.

Korzystamy z autorskich programów i technik nauczania, gwarantujących efektywny rozwój uczestników kursów, które regularnie organizujemy. Kształcimy, motywujemy, wspieramy i każdego dnia przybliżamy zwykłym ludziom kolejne techniki, poprawiające ogólną percepcję, pamięć i funkcjonowanie mózgu oraz pokazujemy, co należy zmienić, aby poczuć się dobrze we własnym ciele.